Hlavní informace

Konference "Going Green - smart policies, smart technologies"
13. 9. 2010

Heinrich-Böll-Stiftung a Hnutí Duha Vás srdečně zvou na konferenci "Going Green - smart policies, smart technologies", která se koná 21. října 2010 od 9.00 hod. v Národní technické knihovně (Praha-Dejvice).

Tématem jsou ekonomické příležitosti a přínosy udržitelné energetiky, "zelených" eko-technologií v EU a USA i bariéry, které brání jejich rozvoji a způsoby jejich odstranění.

Úroveň a odbornost diskuse, rozdělené do ekonomického, politického a technologického panelu, mimo jiné zaručí Tomáš Sedláček, Miroslav Zámečník, David Foster (ředitel americké Blue-green Alliance, sdružení odborů a enviromentálních organizací), Martin Bursík a další. Konference se koná v rámci projektu "The climate network".

Přihlášky posílejte na Heinrich-Böll-Stiftung: info@boell.cz

Draft programu najdete na našich stránkách v sekci Dokumenty/Ostatní.

Další informace

Další aktuality

 • dejme-v-eurovolbach-hlas-detem-a-prirode

  Dejme v Eurovolbách hlas dětem a přírodě

  Kandidáti a kandidátky, které si nyní zvolíme do Evropského parlamentu, budou dělat rozhodnutí, která mohou ovlivnit i budoucnost tak vzdálenou, že se jí možná sami nedožijí. Dožijí se jí ovšem dnešní děti. Při současném stavu životního prostředí je víc než pravděpodobné, že to nebude budoucnost příliš pěkná. Jenomže děti bohužel volit nemůžou. Jak to změnit popisuje koordinátorka Klimatické koalice Michaela Pixová v článku na svém blogu, který zde sdílíme: 

 • zvlastni-zprava-ipcc-ke-globalnimu-otepleni-o-1-5-c
  8. 10. 2018

  Zvláštní zpráva IPCC ke...

  Nová vědecká zpráva nastiňuje scénáře udržení globálního oteplení na 1,5 °C

 • 9. 3. 2010

  Workshop - Ochrana klimatu a účast veřejnosti 29. - 31....

  Přijeďte na pracovní workshop, který by měl zmapovat možnost zapojení veřejnosti do prosazování řešení klimatických změn. Akce bude probíhat v rámci menších skupin s mezinárodní účastí formou moderovaných diskuzí a týmové práce.